Harmanček - olej do kúpeľa

Harmanček alebo rumanček je liečiva bylina ktorá ma známe upokojujúce účinky – olej do kúpeľa pre upokojenie tela a mysle a na problematickú pokožku.
Výrobca: Saloos Naturcosmetic
Objem: 125ml

Olej do kúpeľa – Harmanček

Esenciálne oleje

Bylinný olej pre uvoľnenie po náročnom dni k jemnej očiste tela. Regeneruje a zvláčňuje pokožku, vytvára na nej jemný olejový film, čím zabraňuje jej vysúšaniu. Veľmi vhodný na problematickú pokožku. O harmančeku je všeobecne známe, že má upokojujúce účinky.

  Kúpeľové oleje

  Už starí Rimania si dopriali blahodarného účinku kúpeľov. Kúpeľ je totiž oddávna spájaná nielen s očistou tela, ale aj duše. Doprajte si trochu luxusu a vychutnajte si čaro prírodné kúpele. Stačí si zvoliť kúpeľový olej podľa vašej obľúbenej vône a momentálnych potrieb, ktorý poteší nielen vašu pokožku, ale aj zmysly. Pri kúpeli sa účinné látky vstrebávajú do pokožky, tá zostáva po kúpeli čistá, vláčna a zregenerovaná. Ich základ tvorí oleje lisované za studena: bio slnečnicový, bio sezamový a mandľový. Oleje blahodárne pôsobí aj na kožu s dermatologickými problémami. Obsahujú iba nevyhnutné množstvo bezpečných a jemných emulgátorov.
  Kúpeľ nie je len očistou tela, na svoje si príde aj duša. Predtým bývala kúpeľ rituálom očistenie a znovuzrodenie, verilo sa, že navracia mladosť a krásu. Doprajte si luxus času venovaného len sami sebe a vyberte si kúpeľový olej, ktorý poteší nielen vašu pokožku, ale aj zmysly. Bežné kúpeľové prostriedky sú založené na tenzidoch, ktoré našu pokožku síce dokonale čistí, ale zároveň ju nadmerne odmasťujú a vysušujú.

  Kúpeľové oleje Saloos sú iné

  Pri kúpeli sa účinné látky vstrebávajú do pokožky, tá zostáva po kúpeli čistá, vláčna a zregenerovaná. Oleje blahodárne pôsobia aj na problematickú pokožku. Podporujú v nej prirodzené procesy, a tým prispievajú k tomu, že sa pokožka o seba vie lepšie postarať, je prirodzene krásna, zdravá a hydratovaná. Prírodné esenciálne oleje pokožku navyše nádherne prevoňajú, čím napĺňajú svoje poslanie celkovej harmonizácie.

  Kúpeľové oleje Saloos predstavujú kombináciu rastlinných bio olejov lisovaných za studena a prírodných esenciálnych olejov. Všetky zložky priaznivo pôsobia na všetky typy pokožky a nevyvolávajú nežiaduce reakcie. Obsahujú iba nevyhnutné množstvo bezpečných a jemných emulgátorov.

  Použitie:

  Pridajte jednu až dve lyžice oleja do vody s teplotou 34 až 36 ° C. Olej nepení, ale vytvára s vodou jemnú mliečnu emulziu.
  Je vhodný aj do víriviek, kde napomáha ľahšiemu vstrebávaniu do pokožky.

  Kúpeľové oleje Saloos zásadne neobsahujú:

  • Tenzidy síce dokonale čistí, ale môžu nabúrať prirodzenú obranyschopnosť pokožky.
  • Minerálne oleje (paraffinum liquidum) vyrábané z ropy.
  • Konzervačné a syntetické vonné látky, ktoré môžu zapríčiniť vznik alergií alebo zhoršiť už existujúce problémy.
  • Syntetické farbivá využívaná iba pre svoj estetický efekt.

  Zloženie:

  • Rastlinné oleje lisované za studena: bio slnečnicový, bio sezamový, mandľový
  • Esenciálny olej: harmanček
  • PEG-40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitín
  • Vitamíny A, E, F

  Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
  Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.