Granátové jablko - odličovací olej

Olej z granátového jablka – odličovací olej na pleť s hydrofilnými účinkami na vysušenú a unavenú pleť – Bio olej, prírodná kozmetika Saloos.
Výrobca: Saloos Naturcosmetic
Objem: 50ml

Hydrofilný odličovací olej 

Granátové jablko

Vzácny olej zo semienok granátového jablka blahodarne pôsobí na vysušenú a unavenú pleť, chráni ju pred stratou vlhkosti a regeneruje. Odličovací olej je vhodný najmä na ošetrenie zrelej, suchej a náročnej pleti. Ľahko citrusová vôňa esenciálnych olejov môže povzbudzovať a zároveň osviežovať.

Hydrofilné odličovacie oleje

Hydrofilné odličovacie oleje Saloos patrí k tomu najlepšiemu, čo môžete svojej pleti dopriať. Dôkladne a pritom šetrne čistí pleť, odovzdávajú jej silu prírodných látok, zjemňujú ju a upokojujú. Pripravia ju pre ďalšie ošetrenie a regeneráciu. Sú vhodné na jemné očné partie aj citlivú pleť so sklonom k ​​podráždeniu. Ľahko odlíči tiež vodeodolný make up. Ich základ tvorí mandľový, bio slnečnicový a bio sezamový olej. Obsahujú iba nevyhnutné množstvo bezpečných a jemných emulgátorov.

Výber podľa typu pleti či podľa vône

Správna voľba kozmetiky je krôčikom k optimálnym výsledkom. Každá pleť je iná a má špecifické nároky na starostlivosť, je určite príjemné vyberať si z viacerých variantov. Iné potreby má suchá pokožka, iné mastná, mladá pleť vyžaduje iné zloženie, než pleť zrelá … Takisto vôňa nás pri výbere kozmetiky ovplyvňuje – intuitívne siahame po tom, čo je nám príjemné. Preto nie je nutné sa pri výbere odličovacieho oleja obmedziť iba na jeden prípravok, ale máte možnosť voliť si z viac pre vás vhodných druhov.

Tri kroky k prirodzene krásnej pleti

Ideálne je použiť hydrofilný odličovací olej s ďalšími pleťovými produktmi Saloos v troch krokoch ráno a večer:
 • čistenie – Hydrofilný odličovací olej Saloos dôkladne a jemne čistí nalíčenú aj nenalíčenú pleť.
 • tonizácia – Kvetinová pleťová voda Saloos zvyšuje vlhkosť pleti, jemne ju dočistí, osvieži, tonizuje a zanechá ju dokonale uvoľnenú.
 • regenerácia – Regeneračný pleťový olej Saloos prebudí unavenú pleť k životu, dodá energiu, hydratuje, pomáha spomaliť proces jej starnutia.

Vlastnosti hydrofilných odličovacích olejov Saloos

 • Sú vyrábané iba zo starostlivo vybraných rastlín, čo zaručuje špičkovú kvalitu.
 • Ich základom sú najkvalitnejšie rastlinné bio oleje lisované za studena.
 • Vďaka tomuto nejšetrnějšímu spôsobu výroby zostávajú v oleji zachované všetky účinné látky.
 • Obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok a dokážu ich v maximálnej miere odovzdať našej pokožke.
 • Zásadne neobsahujú ropné produkty, syntetické parfumácie, konzervanty ani farbivá.
 • Použitie hydrofilných odličovacích olejov.

Nie je žiadnym tajomstvom, že pokiaľ má byť pleť zdravá a svieža, musí byť predovšetkým čistá. Zdôrazňovať, že ísť spať nalíčená je najväčším kozmetickým prehreškom, je snáď zbytočné. Čistenie však nie je len záležitosťou žien, ktoré sa líčia. Dôsledná starostlivosť sa oplatí aj tým, ktoré si na skrášľovacie prostriedky príliš nepotrpia. Či chceme alebo nie, usadzujú sa na našej pleti po celý deň rôzne nečistoty. Ide o to sa ich zbaviť, pretože nevyčistená pokožka nemôže dýchať a nezbaví sa ani prebytočného mazu.

Dôkladne ju čistí, pritom sa k nej správajú šetrne, odovzdávajú jej silu prírodných látok, ktoré ju zjemnia, upokojí po celodennej námahe a pripravia ju na ďalšie ošetrenie a regeneráciu. Sú veľmi vhodné aj pre jemné očné partie a precitlivenú pleť.

Použitie:

Použitie odličovacích olejov Saloos je jednoduché. Na vlhký kozmetický tampón naneste niekoľko kvapiek oleja. Vlhkosť je dôležitá, pretože voda spoločne s odličovacím olejom vytvorí emulziu, ktorou pleť krásne vyčistíte. Použite aj niekoľko tampónov, pokiaľ nezostanú úplne čisté.
Je dobré čistiť tvár ráno aj večer. Nielen cez deň, ale aj počas noci sa totiž na pleti usadzujú nečistoty, ktoré jej bránia voľne dýchať.

Zloženie:

 • Rastlinné oleje lisované za studena: bio slnečnicový, bio sezamový, olej z granátového jablka, mandľový
 • Esenciálne oleje: pomaranč bez terpenu *, ružové drevo, ylang-ylang
 • PEG – 40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitín
 • Vitamíny A, E, F
* Terpény je zložka pomarančovej silice, ktorá sa zo silice odstraňuje, pretože môže spôsobiť u precitlivených osôb tzv. Fotosenzibilitu, čiže alergiu na ultra fi alova lúče.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.