Verbena a suchý olej squalane - elixír

Squalane a Verbena – elixír mladosti vyhladí vrásky a omladí pleť – Prírodná kozmetika od spoločnosti Saloos zjemní a rozžiari každú pokožku tváre.
Výrobca: Saloos Naturcosmetic

Suchý olej squalane  a Verbena

Prírodná kozmetika

Bio rastlinný elixír Squalane & Verbena je vyvinutý pre oddialenie starnutia pokožky. Zvyšuje prirodzenú ochranu pred voľnými radikálmi a chráni pleť pred každodenným zaťažením ako sú znečistenie či stres. Napomáha zmierňovať opuchy tváre a celkovo rozžiariť a zjemniť pokožku. Obsahuje patentovanú látku Pomegranate Oleoactif®, ktorá poskytuje pleti silnú dávku regenerácie a hydratácie a účinne tak stará najmä o citlivú a suchú pleť, ktorá je vysušená, stráca elasticitu a lesk. Nechýba ani „suchý olej“ Squalane, ktorý dodá pleti hĺbkovú hydratáciu a stará sa o ňu bez pocitu mastnoty.

Zloženie:

  • Rastlinné oleje: Squalane, bio malinový olej a ďalšie
  • Extrakty: mrkvový a nechtíkový extrakt
  • Patentovaná látka: Pomegranate Oleoactif®
  • Verbena absolue, esenciálny olej lemon myrta a ďalšie

Bio rastlinný elixír

Príroda nám poskytuje už od pradávna svoje cenné dary. Tieto drahocenné poklady často bývajú ukryté v pre nás bežných veciach. Sú to práve stonky, kvety, listy, plody, ktoré nám poskytujú svoje blahodarné účinky a dovoľujú nám tak čerpať silu prírody a starať s ňou o našu krásu. Bio olejové elixíry sú vytvorené starostlivým výberom surovín, ktorý tvorí len tie najcennejšie a najúčinnejšie rastlinné oleje. Ich základ tvorí 100% Squalane, ktorý elixíru dodáva štruktúru „suchého oleja“. Bio olejové elixíry poskytnú pokožke maximálnu starostlivosť, regeneráciu a starostlivosť. Ich pravidelné používanie vdýchne život vašej unavenej pleti.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.